Uitslag 4e NFB strandwedstrijd Egmond aan Zee

Hier vindt u de uitslag van de 4e NFB strandwedstrijd in Egmond aan Zee.

Individueel

Vak Nr
vak
Nr
visser
Naam Vereniging Korps Totaal
CM
Aantal vis Grootste
vis
Plaats
in vak
Plaats
overall
E 10 10 Zanten Ed van Ter Heijde aan Zee TerHeijde 1 223 9 38 1 1
C 14 23 Nulle Hans SVV De Slufter Slufter 1 144 6 30 1 2
D 12 148 Glas Paul Nacht en Ontij 128 6 35 1 3
B 1 141 Gouda Jan Nacht en Ontij 115 5 32 1 4
A 18 46 Mourrits Peter De Salamander Salamander 1 113 5 26 1 5
E 14 24 Kruining Wim SVV De Slufter Slufter 1 159 8 28 2 6
D 2 19 Nixwzyk Patrick Nacht en Ontij Team De Egmonden 119 5 32 2 7
B 4 69 Leeuwenkamp Teun NoordWest 9 Team Bij de Vleet 112 5 42 2 8
A 16 56 Bruin Gerrit NoordWest 9 Team Everest 2 105 4 40 2 9
C 27 38 Leeuwis Albert SVV De Slufter Slufter 4 100 4 36 2 10
E 7 139 Himst Jan van de Nacht en Ontij 116 6 23 3 11
B 19 112 Stam Rob Nacht en Ontij 112 4 38 3 12
A 6 31 Jongenelen Edwin SVV De Slufter Slufter 3 100 6 22 3 13
C 17 28 Booij Gert Jan SVV De Slufter Slufter 2 93 5 27 3 14
D 11 147 Groot Jan Nacht en Ontij 93 5 23 3 15
B 18 47 Boomsma Hielke De Salamander Salamander 1 110 5 28 4 16
A 28 98 Weger Cees de Brittenburgh 97 4 30 4 17
E 20 65 Jipping Roelof NoordWest 9 Team Nipro 96 5 26 4 18
C 19 113 Beun John NoordWest 9 92 4 28 4 19
D 7 138 Haker John Nacht en Ontij 74 3 29 4 20
A 23 1 Houwen Cor v.d. ’s Gravenzande ’s Gravenzande 1 96 4 33 5 21
B 3 102 Mol Sebastiaan Brittenburgh 82 3 38 5 22
D 31 163 Rhijn Arjan van Brittenburgh 71 3 28 5 23
E 2 20 Kok Ab Nacht en Ontij Team De Egmonden 65 3 27 5 24
C 16 58 Huiberts Sjaak NoordWest 9 Team Everest 2 58 2 35 5 25
A 2 16 Stam Philip Nacht en Ontij Team De Egmonden 94 4 33 6 26
E 8 71 Struijs Adrie NoordWest 9 Team Hengelsport Heerhugowaard 63 3 25 6 27
C 31 162 Joosten Ronald NoordWest 9 57 2 36 6 28
B 5 89 Rijnsent Jaco Brittenburgh Brittenburgh 1 56 2 38 6 29
D 1 143 Groot Bert de Nacht en Ontij 52 2 27 6 30
A 5 90 Eenkhoorn Hans Brittenburgh Brittenburgh 1 85 4 26 7 31
E 4 66 Kooy Bram NoordWest 9 Team Bij de Vleet 63 3 24 7 32
B 28 99 Best Gerrit de Brittenburgh 55 3 28 7 33
D 5 87 Schaap Huig Brittenburgh Brittenburgh 1 48 2 27 7 34
C 23 3 Keijzer Toon ’s Gravenzande ’s Gravenzande 1 40 2 20 7 35
A 1 140 Gouda Daniel Nacht en Ontij 78 3 33 8 36
E 17 26 Marion Leen SVV De Slufter Slufter 2 60 3 21 8 37
B 12 154 Koper Mike (bis met 153) Nacht en Ontij 53 2 27 8 38
C 18 48 Tessel Sjaak De Salamander Salamander 1 37 1 37 8 39
D 21 77 Duinisveld John Sportvisser Sportvisser 1 35 1 35 8 40
D 19 114 Rijswijk Jurgen van Hoekse strandvissers 35 1 35 9 44
A 15 110 Oltmans Gerard NoordWest 9 73 4 24 9 41
B 2 17 Minneboo Theo Nacht en Ontij Team De Egmonden 52 2 27 9 42
E 21 76 Voskanp Mischa Sportvisser Sportvisser 1 51 3 20 9 43
C 2 18 Veer Jeroen van ‘t Nacht en Ontij Team De Egmonden 27 1 27 9 45
A 21 80 Bremmer Adri Sportvisser Sportvisser 1 70 4 25 10 46
E 5 86 Bent Willem van der Brittenburgh Brittenburgh 1 45 3 18 10 47
B 23 2 Pronk Jack ’s Gravenzande ’s Gravenzande 1 45 2 26 10 48
D 16 59 Timmer Harry NoordWest 9 Team Everest 2 33 2 21 10 49
C 11 149 Broersen Simon Nacht en Ontij 19 1 19 10 50
A 26 121 Hoek Eef Hoekse strandvissers 57 3 23 11 51
B 25 52 Jeensna Jan Tinus NoordWest 9 Team Everest 1 42 2 25 11 52
E 27 40 Meer Marco van de SVV De Slufter Slufter 4 37 2 20 11 53
D 14 25 Veen Piet van SVV De Slufter Slufter 1 31 2 17 11 54
C 10 8 Boheemen Paul van Ter Heijde aan Zee TerHeijde 1 18 1 18 11 55
A 14 21 Fellinger Arthur SVV De Slufter Slufter 1 56 3 23 12 56
B 20 62 Tot Ab NoordWest 9 Team Nipro 36 2 22 12 57
E 18 50 Zeeuw Ger Jan de De Salamander Salamander 1 32 2 18 12 58
D 18 49 Weel Nico De Salamander Salamander 1 28 1 28 12 59
C 4 68 Wit Hans de NoordWest 9 Team Bij de Vleet 16 1 16 12 60
C 24 93 Nieuwenbroek Jeroen Hoekse strandvissers Hoekse strandvissers team 1 16 1 16 13 65
A 9 156 Kager Cees Nacht en Ontij 55 2 37 13 61
B 11 153 Koper Chris (bis met154) Nacht en Ontij 34 1 34 13 62
E 16 60 Wendel Bertus van NoordWest 9 Team Everest 2 30 2 16 13 63
D 24 92 Hoefnagel Evert Hoekse strandvissers Hoekse strandvissers team 1 24 1 24 13 64
A 24 95 Rutten Rinus Hoekse strandvissers Hoekse strandvissers team 1 54 3 20 14 66
B 15 109 Ewijk Theo van NoordWest 9 33 1 33 14 67
E 24 94 Kreuger Ed Hoekse strandvissers Hoekse strandvissers team 1 29 1 29 14 68
D 20 64 Tessel Nico NoordWest 9 Team Nipro 22 1 22 14 69
D 4 67 Stralen Jos van NoordWest 9 Team Bij de Vleet 22 1 22 15 74
A 25 51 Langenberg John van de NoordWest 9 Team Everest 1 53 3 22 15 71
B 24 91 Akker Gerrit van de Hoekse strandvissers Hoekse strandvissers team 1 31 2 17 15 72
E 12 146 Zwart Gerard Nacht en Ontij 23 1 23 15 73
A 22 116 Oever Jaap v d Brittenburgh 53 2 27 16 76
B 31 161 Huibers Jos NoordWest 9 26 1 26 16 77
D 27 39 Brederveld Rene SVV De Slufter Slufter 4 20 1 20 16 78
A 27 36 Koster Rob SVV De Slufter Slufter 4 43 2 22 17 81
B 7 136 Boer Hessel de Nacht en Ontij 21 1 21 17 82
D 17 29 Kleinjan Kess SVV De Slufter Slufter 2 17 1 17 17 83
A 3 96 Rhijn Martin van Brittenburgh 31 2 18 18 86
B 16 57 Schuur Richard NoordWest 9 Team Everest 2 20 1 20 18 87
B 9 157 Schutte Peter Nacht en Ontij 20 1 20 19 92
A 30 100 Elten Leroy va Brittenburgh 28 1 28 19 91
A 10 6 Lek Han van der Ter Heijde aan Zee TerHeijde 1 26 1 26 20 96
B 14 22 Brand Ed SVV De Slufter Slufter 1 16 1 16 20 97
A 31 134 Zwart Cor Nacht en Ontij 24 1 24 21 101
A 12 152 Blok Mats (bis met 151) Nacht en Ontij 24 1 24 22 106
A 7 135 Konijn Peter Nacht en Ontij 22 1 22 23 111
A 4 70 Loef Peter NoordWest 9 Team Bij de Vleet 21 1 21 24 116
A 17 30 Minnaard Henk SVV De Slufter Slufter 2 19 1 19 25 121
A 20 61 Cornielje Dennis NoordWest 9 Team Nipro 18 1 18 26 126
E 23 5 Helleman Ruud ’s Gravenzande ’s Gravenzande 1 0 28 136
B 10 7 Louman Willem Ter Heijde aan Zee TerHeijde 1 0 28 136
D 10 9 Groenewegen Jan Ter Heijde aan Zee TerHeijde 1 0 28 136
D 6 34 Leeuwis Heidi SVV De Slufter Slufter 3 0 28 136
B 27 37 Polet Ton SVV De Slufter Slufter 4 0 28 136
C 25 53 Hanegem Gerrit van NoordWest 9 Team Everest 1 0 28 136
D 25 54 Mak Arie NoordWest 9 Team Everest 1 0 28 136
D 8 72 Hulst Douglas NoordWest 9 Team Hengelsport Heerhugowaard 0 28 136
C 8 73 Pancras Marcel NoordWest 9 Team Hengelsport Heerhugowaard 0 28 136
B 21 79 Bremmer Derk Sportvisser Sportvisser 1 0 28 136
C 5 88 Rossum Ruben Brittenburgh Brittenburgh 1 0 28 136
A 19 111 Zwart Rob Nacht en Ontij 0 28 136
E 19 115 Verkade Piet ’s Gravenzande 0 28 136
C 1 142 Zwart Job Nacht en Ontij 0 28 136
C 12 150 Zwart Kos Nacht en Ontij 0 28 136
A 11 151 Blok Simon (bis met 152) Nacht en Ontij 0 28 136
B 30 155 Ridder Hans Nacht en Ontij 0 28 136
C 9 158 Heinen Martijn Nacht en Ontij 0 28 136
D 9 159 Dekker Adriaan Nacht en Ontij 0 28 136

Korps

Wedstrijd 4
Korps
Klas. punten Uitslag
Team De Egmonden 57 1
Salamander 1 60 2
Slufter 1 62 3
Team Everest 2 83 4
Brittenburgh 1 94 5
Team Bij de Vleet 100 6
’s Gravenzande 1 104 7
Sportvisser 1 129 8
Slufter 2 134 9
Slufter 4 141 10
Team Nipro 144 11
TerHeijde 1 152 12
Hoekse strandvissers team 1 195 13
Team Everest 1 259 14
Team Hengelsport Heerhugowaard 299 15
Slufter 3 1148 16
Slufter 5 2997 17
Sportvisser 2 2997 17
TerHeijde 2 2997 17

Vereniging

Wedstrijd 4
Vereniging
Ranking Punten Cm Vissen
Nacht en Ontij 1 37 590 26
SVV De Slufter 2 45 596 29
NoordWest 9 3 79 463 20
Brittenburgh 4 122 391 16
De Salamander 5 177 320 14
Hoekse strandvissers 6 290 186 9
’s Gravenzande 7 376 181 8
Ter Heijde aan Zee 8 424 267 11
Sportvisser 9 1264 -843 8
WSV Hoek van Holland 999 4995 -2997 0

Individueel Overall

Nr
visser
Naam Vereniging Wed-strijd1 Wed-strijd2 Wed-strijd3 Wed-strijd4 Totaal
punten
Ranking
36 Koster Rob SVV De Slufter 5 11 1 81 17 1
23 Nulle Hans SVV De Slufter 13 17 7 2 22 2
114 Rijswijk Jurgen van Hoekse strandvissers 18 3 14 44 35 3
12 Heukels Bert Ter Heijde aan Zee 14 8 15 999 37 4
11 Sonnenschein Jim Ter Heijde aan Zee 27 1 13 999 41 5
53 Hanegem Gerrit van NoordWest 9 10 5 26 136 41 5
65 Jipping Roelof NoordWest 9 82 2 25 18 45 7
54 Mak Arie NoordWest 9 33 7 8 136 48 8
56 Bruin Gerrit NoordWest 9 21 116 20 9 50 9
10 Zanten Ed van Ter Heijde aan Zee 60 10 43 1 54 10
15 Tienen Arthur van Ter Heijde aan Zee 37 15 3 999 55 11
24 Kruining Wim SVV De Slufter 2 61 52 6 60 12
29 Kleinjan Kess SVV De Slufter 23 13 31 83 67 13
57 Schuur Richard NoordWest 9 4 29 37 87 70 14
89 Rijnsent Jaco Brittenburgh 19 56 22 29 70 14
69 Leeuwenkamp Teun NoordWest 9 8 66 999 8 82 16
30 Minnaard Henk SVV De Slufter 11 30 42 121 83 17
38 Leeuwis Albert SVV De Slufter 40 69 35 10 85 18
62 Tot Ab NoordWest 9 20 94 9 57 86 19
13 Pol Tom van de Ter Heijde aan Zee 35 41 11 999 87 20
94 Kreuger Ed Hoekse strandvissers 15 999 4 68 87 20
93 Nieuwenbroek Jeroen Hoekse strandvissers 25 9 999 65 99 22
22 Brand Ed SVV De Slufter 79 4 16 97 99 23
87 Schaap Huig Brittenburgh 48 126 19 34 101 24
92 Hoefnagel Evert Hoekse strandvissers 9 99 34 64 107 25
1 Houwen Cor v.d. ’s Gravenzande 96 85 6 21 112 26
31 Jongenelen Edwin SVV De Slufter 77 80 27 13 117 27
105 Houten Cor van Sportvisser 62 20 38 999 120 28
49 Weel Nico De Salamander 44 21 999 59 124 29
112 Stam Rob Nacht en Ontij 88 25 999 12 125 30
2 Pronk Jack ’s Gravenzande 999 49 29 48 126 31
110 Oltmans Gerard NoordWest 9 42 45 999 41 128 32
16 Stam Philip Nacht en Ontij 56 48 999 26 130 33
80 Bremmer Adri Sportvisser 67 68 17 46 130 33
121 Hoek Eef Hoekse strandvissers 52 28 71 51 131 35
5 Helleman Ruud ’s Gravenzande 26 97 10 136 133 36
79 Bremmer Derk Sportvisser 83 33 18 136 134 37
109 Ewijk Theo van NoordWest 9 39 77 28 67 134 37
61 Cornielje Dennis NoordWest 9 72 6 57 126 135 39
19 Nixwzyk Patrick Nacht en Ontij 87 42 999 7 136 40
68 Wit Hans de NoordWest 9 45 32 999 60 137 41
76 Voskanp Mischa Sportvisser 81 70 23 43 136 41
3 Keijzer Toon ’s Gravenzande 85 71 32 35 138 43
39 Brederveld Rene SVV De Slufter 51 54 33 78 138 43
46 Mourrits Peter De Salamander 7 126 999 5 138 43
86 Bent Willem van der Brittenburgh 61 31 71 47 139 46
26 Marion Leen SVV De Slufter 66 37 71 37 140 47
64 Tessel Nico NoordWest 9 68 51 24 69 143 48
28 Booij Gert Jan SVV De Slufter 80 62 71 14 147 49
60 Wendel Bertus van NoordWest 9 131 83 2 63 148 50
77 Duinisveld John Sportvisser 58 78 51 40 149 50
90 Eenkhoorn Hans Brittenburgh 54 64 71 31 149 50
99 Best Gerrit de Brittenburgh 78 46 71 33 150 53
95 Rutten Rinus Hoekse strandvissers 16 93 71 66 153 54
98 Weger Cees de Brittenburgh 999 126 12 17 155 55
125 Hofstede Marco WSV Hoek van Holland 47 39 71 999 157 56
51 Langenberg John van de NoordWest 9 17 75 71 71 159 57
91 Akker Gerrit van de Hoekse strandvissers 31 60 71 72 162 58
58 Huiberts Sjaak NoordWest 9 102 102 36 25 163 59
35 Manneke Ruud SVV De Slufter 6 88 71 999 165 60
18 Veer Jeroen van ‘t Nacht en Ontij 70 52 999 45 167 61
96 Rhijn Martin van Brittenburgh 999 16 71 86 173 61
67 Stralen Jos van NoordWest 9 53 109 46 74 173 63
59 Timmer Harry NoordWest 9 49 97 71 49 169 64
48 Tessel Sjaak De Salamander 75 57 999 39 171 65
17 Minneboo Theo Nacht en Ontij 64 67 999 42 173 66
115 Verkade Piet ’s Gravenzande 65 40 71 136 176 67
78 Houten Marcel van Sportvisser 94 12 71 999 177 68
33 Beukelman Thom SVV De Slufter 90 47 41 999 178 69
21 Fellinger Arthur SVV De Slufter 86 105 39 56 181 70
8 Boheemen Paul van Ter Heijde aan Zee 57 76 71 55 183 71
34 Leeuwis Heidi SVV De Slufter 63 72 48 136 183 71
71 Struijs Adrie NoordWest 9 91 65 999 27 183 71
7 Louman Willem Ter Heijde aan Zee 95 18 71 136 184 74
100 Elten Leroy va Brittenburgh 1 108 999 91 200 75
47 Boomsma Hielke De Salamander 69 113 999 16 198 76
37 Polet Ton SVV De Slufter 84 44 71 136 199 77
6 Lek Han van der Ter Heijde aan Zee 111 55 61 96 212 78
40 Meer Marco van de SVV De Slufter 76 111 71 53 200 78
73 Pancras Marcel NoordWest 9 131 87 5 136 223 80
70 Loef Peter NoordWest 9 71 59 999 116 246 81
88 Rossum Ruben Brittenburgh 131 82 21 136 234 81
111 Zwart Rob Nacht en Ontij 12 100 999 136 248 83
50 Zeeuw Ger Jan de De Salamander 89 103 999 58 250 84
66 Kooy Bram NoordWest 9 131 90 999 32 253 85
131 Nieuwkerk Hans ’s Gravenzande 116 78 71 999 265 86
132 Bui Tri ’s Gravenzande 131 114 71 999 316 87
72 Hulst Douglas NoordWest 9 99 126 999 136 361 88
83 Witteman Sjaak Sportvisser 3 23 999 999 1025 89
85 Loon Robin van Sportvisser 32 24 999 999 1055 90
101 Elten Arjen van Brittenburgh 41 26 999 999 1066 91
25 Veen Piet van SVV De Slufter 22 999 999 54 1075 92
107 Setoe Johan Brittenburgh 43 34 999 999 1076 93
81 Regeer Koos Sportvisser 36 43 999 999 1078 94
14 Os Ronald van Ter Heijde aan Zee 999 38 47 999 1084 95
63 Leuw Bab de NoordWest 9 50 36 999 999 1085 96
4 Houwen Marco v.d ’s Gravenzande 73 19 999 999 1091 97
32 Galen Ron van SVV De Slufter 38 58 999 999 1095 98
102 Mol Sebastiaan Brittenburgh 74 999 999 22 1095 98
116 Oever Jaap v d Brittenburgh 999 22 999 76 1097 98
27 Redert Piet SVV De Slufter 29 84 999 999 1112 101
113 Beun John NoordWest 9 999 96 999 19 1114 102
104 Dam Peter van Sportvisser 28 101 999 999 1128 103
126 Zuydendorp Hennie WSV Hoek van Holland 106 27 999 999 1132 104
108 Sip Leo Sportvisser 30 107 999 999 1136 105
45 Vliet Johan van SVV De Slufter 93 50 999 999 1142 106
9 Groenewegen Jan Ter Heijde aan Zee 999 999 30 136 1165 107
43 Redert Krijn SVV De Slufter 55 91 999 999 1145 107
20 Kok Ab Nacht en Ontij 999 126 999 24 1149 109
82 Elswijk Ton van Sportvisser 24 126 999 999 1149 109
44 Vliet Arie van SVV De Slufter 59 92 999 999 1150 111
52 Jeensna Jan Tinus NoordWest 9 999 104 999 52 1155 112
106 Bavius Nick Sportvisser 46 110 999 999 1155 112
75 Bliek Sjaak van de NoordWest 9 131 35 999 999 1165 114
84 Witteman Jan Sportvisser 92 86 999 999 1177 115
41 Nieuwland Hans SVV De Slufter 101 95 999 999 1195 116
120 Messmaker Niek Brittenburgh 97 112 999 999 1208 117
127 Mannetje Cor ‘t WSV Hoek van Holland 131 106 999 999 1236 118
148 Glas Paul Nacht en Ontij 999 999 999 3 2001 119
141 Gouda Jan Nacht en Ontij 999 999 999 4 2002 120
139 Himst Jan van de Nacht en Ontij 999 999 999 11 2009 121
118 Klinkenberg L Sportvisser 999 14 999 999 2012 122
147 Groot Jan Nacht en Ontij 999 999 999 15 2013 123
138 Haker John Nacht en Ontij 999 999 999 20 2018 124
163 Rhijn Arjan van Brittenburgh 999 999 999 23 2021 125
162 Joosten Ronald NoordWest 9 999 999 999 28 2026 126
143 Groot Bert de Nacht en Ontij 999 999 999 30 2028 127
122 Cock Fred Sportvisser 34 999 999 999 2032 128
140 Gouda Daniel Nacht en Ontij 999 999 999 36 2034 129
154 Koper Mike (bis met 153) Nacht en Ontij 999 999 999 38 2036 130
149 Broersen Simon Nacht en Ontij 999 999 999 50 2048 131
117 Bruin Wim Brittenburgh 999 53 999 999 2051 132
133 Rhijn Aart v Brittenburgh 999 999 56 999 2054 133
156 Kager Cees Nacht en Ontij 999 999 999 61 2059 134
42 Lagerwaard Jan SVV De Slufter 999 63 999 999 2061 135
153 Koper Chris (bis met154) Nacht en Ontij 999 999 999 62 2060 135
123 Kwartel Peter Sportvisser 999 73 999 999 2071 137
146 Zwart Gerard Nacht en Ontij 999 999 999 73 2071 137
97 Kuyt Nico Brittenburgh 999 74 999 999 2072 139
161 Huibers Jos NoordWest 9 999 999 999 77 2075 140
136 Boer Hessel de Nacht en Ontij 999 999 999 82 2080 141
74 Bierman Nico NoordWest 9 999 81 999 999 2079 142
157 Schutte Peter Nacht en Ontij 999 999 999 92 2090 142
134 Zwart Cor Nacht en Ontij 999 999 999 101 2099 144
152 Blok Mats (bis met 151) Nacht en Ontij 999 999 999 106 2104 144
135 Konijn Peter Nacht en Ontij 999 999 999 111 2109 146
119 Zuiderduin S Sportvisser 999 89 999 999 2087 147
103 Noort Marcel Sportvisser 98 999 999 999 2096 148
142 Zwart Job Nacht en Ontij 999 999 999 136 2134 149
150 Zwart Kos Nacht en Ontij 999 999 999 136 2134 149
151 Blok Simon (bis met 152) Nacht en Ontij 999 999 999 136 2134 149
155 Ridder Hans Nacht en Ontij 999 999 999 136 2134 149
158 Heinen Martijn Nacht en Ontij 999 999 999 136 2134 149
159 Dekker Adriaan Nacht en Ontij 999 999 999 136 2134 149

Korps Overall

Overall
Korps
Wed- strijd1 Wed- strijd2 Wed-strijd3 Wed-strijd4 Totaal
punten
Ranking cm’s
Slufter 1 1 4 6 3 8 1
TerHeijde 2 7 1 1 17 9 2
Team Everest 2 6 19 3 4 13 3
Slufter 2 5 2 13 9 16 4
Team Nipro 13 2 5 11 18 5
Team Everest 1 4 6 9 14 19 6 1222
’s Gravenzande 1 14 10 2 7 19 7 798
Sportvisser 1 16 9 4 8 21 8
Slufter 4 8 8 8 10 24 9 1146
Brittenburgh 1 12 12 7 5 24 10 831
Hoekse strandvissers team 1 2 14 10 13 25 11
Sportvisser 2 3 7 16 17 26 12
Team De Egmonden 15 11 16 1 27 13
Team Bij de Vleet 9 13 15 6 28 14
Salamander 1 11 16 16 2 29 15 1001
TerHeijde 1 18 5 12 12 29 16 907
Slufter 3 10 15 11 16 36 17
Team Hengelsport Heerhugowaard 19 16 14 15 45 18
Slufter 5 17 18 16 17 50 19

Vereniging Overall

Overall
Korps
Wed- strijd1 Wed- strijd2 Wed-strijd3 Wed-strijd4 Totaal
punten
Ranking cm’s
Slufter 1 1 4 6 3 8 1
TerHeijde 2 7 1 1 17 9 2
Team Everest 2 6 19 3 4 13 3
Slufter 2 5 2 13 9 16 4
Team Nipro 13 2 5 11 18 5
Team Everest 1 4 6 9 14 19 6 1222
’s Gravenzande 1 14 10 2 7 19 7 798
Sportvisser 1 16 9 4 8 21 8
Slufter 4 8 8 8 10 24 9 1146
Brittenburgh 1 12 12 7 5 24 10 831
Hoekse strandvissers team 1 2 14 10 13 25 11
Sportvisser 2 3 7 16 17 26 12
Team De Egmonden 15 11 16 1 27 13
Team Bij de Vleet 9 13 15 6 28 14
Salamander 1 11 16 16 2 29 15 1001
TerHeijde 1 18 5 12 12 29 16 907
Slufter 3 10 15 11 16 36 17
Team Hengelsport Heerhugowaard 19 16 14 15 45 18
Slufter 5 17 18 16 17 50 19