Uitslag 3e NFB strandwedstrijd Maas Vlakte

Hier vindt u de uitslag van de 3e NFB strandwedstrijd op de Maas Vlakte.

Individueel

Vak Nr
vak
Nr
visser
Naam Vereniging Korps Totaal
CM
Aantal vis Grootste
vis
Plaats
in vak
Plaats
overall
C 5 36 Koster Rob SVV De Slufter Slufter 4 187 7 32 1 1
A 21 60 Wendel Bertus van NoordWest 9 Team Everest 2 102 3 46 1 2
E 22 15 Tienen Arthur van Ter Heijde aan Zee TerHeijde 2 91 3 32 1 3
D 9 94 Kreuger Ed Hoekse strandvissers Hoekse strandvissers team 1 74 5 23 1 4
B 12 73 Pancras Marcel NoordWest 9 Team Hengelsport Heerhugowaard 62 4 28 1 5
C 4 1 Houwen Cor v.d. ’s Gravenzande ’s Gravenzande 1 187 6 34 2 6
A 18 23 Nulle Hans SVV De Slufter Slufter 1 76 3 34 2 7
D 6 54 Mak Arie NoordWest 9 Team Everest 1 70 3 34 2 8
B 14 62 Tot Ab NoordWest 9 Team Nipro 62 2 33 2 9
E 4 5 Helleman Ruud ’s Gravenzande ’s Gravenzande 1 58 3 33 2 10
C 22 13 Pol Tom van de Ter Heijde aan Zee TerHeijde 2 150 5 31 3 11
D 8 98 Weger Cees de Brittenburgh 67 3 33 3 12
A 22 11 Sonnenschein Jim Ter Heijde aan Zee TerHeijde 2 66 2 34 3 13
E 17 114 Rijswijk Jurgen van Hoekse strandvissers 47 3 23 3 14
B 22 12 Heukels Bert Ter Heijde aan Zee TerHeijde 2 47 2 24 3 15
C 18 22 Brand Ed SVV De Slufter Slufter 1 142 5 33 4 16
D 11 80 Bremmer Adri Sportvisser Sportvisser 1 67 3 30 4 17
A 11 79 Bremmer Derk Sportvisser Sportvisser 1 50 2 32 4 18
B 7 87 Schaap Huig Britenburgh Brittenburgh 1 45 2 33 4 19
E 21 56 Bruin Gerrit NoordWest 9 Team Everest 2 42 2 29 4 20
C 7 88 Rossum Ruben Britenburgh Brittenburgh 1 110 4 36 5 21
D 7 89 Rijnsent Jaco Britenburgh Brittenburgh 1 45 2 34 5 22
B 11 76 Voskanp Mischa Sportvisser Sportvisser 1 43 2 32 5 23
E 14 64 Tessel Nico NoordWest 9 Team Nipro 36 2 22 5 24
A 14 65 Jipping Roelof NoordWest 9 Team Nipro 32 1 32 5 25
C 6 53 Hanegem Gerrit van NoordWest 9 Team Everest 1 93 3 34 6 26
D 15 31 Jongenelen Edwin SVV De Slufter Slufter 3 40 2 23 6 27
E 13 109 Ewijk Theo van NoordWest 9 33 1 33 6 28
B 4 2 Pronk Jack ’s Gravenzande ’s Gravenzande 1 31 1 31 6 29
A 10 9 Groenewegen Jan Ter Heijde aan Zee TerHeijde 1 30 1 30 6 30
C 20 29 Kleinjan Kess SVV De Slufter Slufter 2 65 2 33 7 31
D 4 3 Keijzer Toon ’s Gravenzande ’s Gravenzande 1 32 1 32 7 32
A 5 39 Brederveld Rene SVV De Slufter Slufter 4 30 1 30 7 33
B 9 92 Hoefnagel Evert Hoekse strandvissers Hoekse strandvissers team 1 29 1 29 7 34
E 5 38 Leeuwis Albert SVV De Slufter Slufter 4 11 1 11 7 35
C 21 58 Huiberts Sjaak NoordWest 9 Team Everest 2 51 2 31 8 36
D 21 57 Schuur Richard NoordWest 9 Team Everest 2 32 1 32 8 37
A 13 105 Houten Cor van Sportvisser 24 1 24 8 38
B 18 21 Fellinger Arthur SVV De Slufter Slufter 1 22 1 22 8 39
C 15 33 Beukelman Thom SVV De Slufter Slufter 3 33 1 33 9 41
D 20 30 Minnaard Henk SVV De Slufter Slufter 2 25 1 25 9 42
B 10 10 Zanten Ed van Ter Heijde aan Zee TerHeijde 1 20 1 20 9 43
C 24 67 Stralen Jos van NoordWest 9 Team Bij de Vleet 33 1 33 10 46
D 22 14 Os Ronald van Ter Heijde aan Zee TerHeijde 2 12 1 12 10 47
B 15 34 Leeuwis Heidi SVV De Slufter Slufter 3 12 1 12 10 48
C 11 77 Duinisveld John Sportvisser Sportvisser 1 32 1 32 11 51
D 18 24 Kruining Wim SVV De Slufter Slufter 1 11 1 11 11 52
C 23 133 Rhijn Aart v Brittenburgh 30 1 30 12 56
D 14 61 Cornielje Dennis NoordWest 9 Team Nipro 11 1 11 12 57
C 10 6 Lek Han van der Ter Heijde aan Zee TerHeijde 1 23 2 12 13 61
A 7 86 Bent Willem van der Britenburgh Brittenburgh 1 0 15 71
E 7 90 Eenkhoorn Hans Britenburgh Brittenburgh 1 0 15 71
A 9 91 Akker Gerrit van de Hoekse strandvissers Hoekse strandvissers team 1 0 15 71
E 9 95 Rutten Rinus Hoekse strandvissers Hoekse strandvissers team 1 0 15 71
E 20 26 Marion Leen SVV De Slufter Slufter 2 0 15 71
B 20 28 Booij Gert Jan SVV De Slufter Slufter 2 0 15 71
A 15 35 Manneke Ruud SVV De Slufter Slufter 3 0 15 71
B 5 37 Polet Ton SVV De Slufter Slufter 4 0 15 71
D 5 40 Meer Marco van de SVV De Slufter Slufter 4 0 15 71
E 11 78 Houten Marcel van Sportvisser Sportvisser 1 0 15 71
A 6 51 Langenberg John van de NoordWest 9 Team Everest 1 0 15 71
B 21 59 Timmer Harry NoordWest 9 Team Everest 2 0 15 71
D 10 7 Louman Willem Ter Heijde aan Zee TerHeijde 1 0 15 71
E 10 8 Boheemen Paul van Ter Heijde aan Zee TerHeijde 1 0 15 71
A 19 115 Verkade Piet ’s Gravenzande 0 15 71
A 23 131 Nieuwkerk Hans ’s Gravenzande 0 15 71
B 23 132 Bui Tri ’s Gravenzande 0 15 71
A 8 96 Rhijn Martin van Brittenburgh 0 15 71
C 8 99 Best Gerrit de Brittenburgh 0 15 71
A 1 121 Hoek Eef Hoekse strandvissers 0 15 71
D 1 125 Hofstede Marco WSV Hoek van Holland 0 15 71

Korps

Wedstrijd 3
Korps
Klas. punten Uitslag CM vissen
TerHeijde 2 27 1 307 10
’s Gravenzande 1 45 2 176 10
Team Everest 2 58 3 195 3
Sportvisser 1 58 4 160 7
Team Nipro 58 5 130 5
Slufter 1 62 6 240 9
Brittenburgh 1 62 7 200 8
Slufter 4 69 8 228 9
Team Everest 1 105 9 163 6
Hoekse strandvissers team 1 109 10 103 6
Slufter 3 116 11 85 4
TerHeijde 1 134 12 73 4
Slufter 2 144 13 90 3
Team Hengelsport Heerhugowaard 2003 14 62 4
Team Bij de Vleet 2044 15 33 1
Salamander 1 2997 16
Slufter 5 2997 16
Sportvisser 2 2997 16
Team De Egmonden 2997 16

Vereniging

Wedstrijd 3
Vereniging
Ranking Punten Cm Vissen
NoordWest 9 1 44 338 14
Ter Heijde aan Zee 2 72 384 13
SVV De Slufter 3 82 510 19
Sportvisser 4 147 216 9
’s Gravenzande 5 148 308 11
Hoekse strandvissers 6 194 150 9
Britenburgh 7 204 200 8
Brittenburgh 8 1209 -902 4
WSV Hoek van Holland 9 4067 -1998 0

Individueel Overall

Nr
visser
Naam Vereniging Wed strijd1 Wed strijd2 Wed strijd3 Wed strijd4 Totaal
punten
Ranking
36 Koster Rob SVV De Slufter 5 11 1 17 1
114 Rijswijk Jurgen van Hoekse strandvissers 18 3 14 35 2
12 Heukels Bert Ter Heijde aan Zee 14 8 15 37 3
23 Nulle Hans SVV De Slufter 13 17 7 37 3
11 Sonnenschein Jim Ter Heijde aan Zee 27 1 13 41 5
53 Hanegem Gerrit van NoordWest 9 10 5 26 41 5
54 Mak Arie NoordWest 9 33 7 8 48 7
15 Tienen Arthur van Ter Heijde aan Zee 37 15 3 55 8
57 Schuur Richard NoordWest 9 4 29 37 70 9
29 Kleinjan Kess SVV De Slufter 23 13 31 67 10
30 Minnaard Henk SVV De Slufter 11 30 42 83 11
13 Pol Tom van de Ter Heijde aan Zee 35 41 11 87 12
89 Rijnsent Jaco Brittenburgh 19 56 22 97 13
22 Brand Ed SVV De Slufter 79 4 16 99 14
65 Jipping Roelof NoordWest 9 82 2 25 109 15
24 Kruining Wim SVV De Slufter 2 61 52 115 16
10 Zanten Ed van Ter Heijde aan Zee 60 10 43 113 17
105 Houten Cor van Sportvisser 62 20 38 120 18
62 Tot Ab NoordWest 9 20 94 9 123 19
61 Cornielje Dennis NoordWest 9 72 6 57 135 20
5 Helleman Ruud ’s Gravenzande 26 97 10 133 21
79 Bremmer Derk Sportvisser 83 33 18 134 22
39 Brederveld Rene SVV De Slufter 51 54 33 138 23
64 Tessel Nico NoordWest 9 68 51 24 143 24
92 Hoefnagel Evert Hoekse strandvissers 9 99 34 142 24
109 Ewijk Theo van NoordWest 9 39 77 28 144 26
38 Leeuwis Albert SVV De Slufter 40 69 35 144 27
80 Bremmer Adri Sportvisser 67 68 17 152 28
121 Hoek Eef Hoekse strandvissers 52 28 71 151 28
56 Bruin Gerrit NoordWest 9 21 116 20 157 30
125 Hofstede Marco WSV Hoek van Holland 47 39 71 157 31
91 Akker Gerrit van de Hoekse strandvissers 31 60 71 162 32
51 Langenberg John van de NoordWest 9 17 75 71 163 33
86 Bent Willem van der Brittenburgh 61 31 71 163 33
35 Manneke Ruud SVV De Slufter 6 88 71 165 35
76 Voskanp Mischa Sportvisser 81 70 23 174 36
26 Marion Leen SVV De Slufter 66 37 71 174 37
33 Beukelman Thom SVV De Slufter 90 47 41 178 38
115 Verkade Piet ’s Gravenzande 65 40 71 176 38
78 Houten Marcel van Sportvisser 94 12 71 177 40
34 Leeuwis Heidi SVV De Slufter 63 72 48 183 41
95 Rutten Rinus Hoekse strandvissers 16 93 71 180 42
77 Duinisveld John Sportvisser 58 78 51 187 43
31 Jongenelen Edwin SVV De Slufter 77 80 27 184 44
7 Louman Willem Ter Heijde aan Zee 95 18 71 184 45
1 Houwen Cor v.d. ’s Gravenzande 96 85 6 187 46
3 Keijzer Toon ’s Gravenzande 85 71 32 188 47
90 Eenkhoorn Hans Brittenburgh 54 64 71 189 48
87 Schaap Huig Brittenburgh 48 126 19 193 49
99 Best Gerrit de Brittenburgh 78 46 71 195 50
37 Polet Ton SVV De Slufter 84 44 71 199 51
67 Stralen Jos van NoordWest 9 53 109 46 208 52
8 Boheemen Paul van Ter Heijde aan Zee 57 76 71 204 53
28 Booij Gert Jan SVV De Slufter 80 62 71 213 54
6 Lek Han van der Ter Heijde aan Zee 111 55 61 227 55
60 Wendel Bertus van NoordWest 9 131 83 2 216 55
59 Timmer Harry NoordWest 9 49 97 71 217 57
73 Pancras Marcel NoordWest 9 131 87 5 223 58
21 Fellinger Arthur SVV De Slufter 86 105 39 230 59
88 Rossum Ruben Brittenburgh 131 82 21 234 60
58 Huiberts Sjaak NoordWest 9 102 102 36 240 61
40 Meer Marco van de SVV De Slufter 76 111 71 258 62
131 Nieuwkerk Hans ’s Gravenzande 116 78 71 265 63
132 Bui Tri ’s Gravenzande 131 114 71 316 64
94 Kreuger Ed Hoekse strandvissers 15 999 4 1018 65
83 Witteman Sjaak Sportvisser 3 23 999 1025 66
93 Nieuwenbroek Jeroen Hoekse strandvissers 25 9 999 1033 67
85 Loon Robin van Sportvisser 32 24 999 1055 68
49 Weel Nico De Salamander 44 21 999 1064 69
101 Elten Arjen van Brittenburgh 41 26 999 1066 70
69 Leeuwenkamp Teun NoordWest 9 8 66 999 1073 71
68 Wit Hans de NoordWest 9 45 32 999 1076 72
107 Setoe Johan Brittenburgh 43 34 999 1076 72
2 Pronk Jack ’s Gravenzande 999 49 29 1077 74
81 Regeer Koos Sportvisser 36 43 999 1078 75
14 Os Ronald van Ter Heijde aan Zee 999 38 47 1084 76
63 Leuw Bab de NoordWest 9 50 36 999 1085 77
110 Oltmans Gerard NoordWest 9 42 45 999 1086 78
96 Rhijn Martin van Brittenburgh 999 16 71 1086 79
4 Houwen Marco v.d ’s Gravenzande 73 19 999 1091 80
32 Galen Ron van SVV De Slufter 38 58 999 1095 81
16 Stam Philip Nacht en Ontij 56 48 999 1103 82
100 Elten Leroy va Brittenburgh 1 108 999 1108 83
111 Zwart Rob Nacht en Ontij 12 100 999 1111 84
27 Redert Piet SVV De Slufter 29 84 999 1112 85
112 Stam Rob Nacht en Ontij 88 25 999 1112 85
18 Veer Jeroen van ‘t Nacht en Ontij 70 52 999 1121 87
19 Nixwzyk Patrick Nacht en Ontij 87 42 999 1128 88
104 Dam Peter van Sportvisser 28 101 999 1128 88
70 Loef Peter NoordWest 9 71 59 999 1129 90
17 Minneboo Theo Nacht en Ontij 64 67 999 1130 91
48 Tessel Sjaak De Salamander 75 57 999 1131 92
46 Mourrits Peter De Salamander 7 126 999 1132 93
126 Zuydendorp Hennie WSV Hoek van Holland 106 27 999 1132 93
108 Sip Leo Sportvisser 30 107 999 1136 95
98 Weger Cees de Brittenburgh 999 126 12 1137 96
45 Vliet Johan van SVV De Slufter 93 50 999 1142 97
43 Redert Krijn SVV De Slufter 55 91 999 1145 98
82 Elswijk Ton van Sportvisser 24 126 999 1149 99
44 Vliet Arie van SVV De Slufter 59 92 999 1150 100
71 Struijs Adrie NoordWest 9 91 65 999 1155 101
106 Bavius Nick Sportvisser 46 110 999 1155 101
75 Bliek Sjaak van de NoordWest 9 131 35 999 1165 103
84 Witteman Jan Sportvisser 92 86 999 1177 104
47 Boomsma Hielke De Salamander 69 113 999 1181 105
50 Zeeuw Ger Jan de De Salamander 89 103 999 1191 106
41 Nieuwland Hans SVV De Slufter 101 95 999 1195 107
120 Messmaker Niek Brittenburgh 97 112 999 1208 108
66 Kooy Bram NoordWest 9 131 90 999 1220 109
72 Hulst Douglas NoordWest 9 99 126 999 1224 110
127 Mannetje Cor ‘t WSV Hoek van Holland 131 106 999 1236 111
118 Klinkenberg L Sportvisser 999 14 999 2012 112
25 Veen Piet van SVV De Slufter 22 999 999 2020 113
116 Oever Jaap v d Brittenburgh 999 22 999 2020 113
9 Groenewegen Jan Ter Heijde aan Zee 999 999 30 2028 115
122 Cock Fred Sportvisser 34 999 999 2032 116
133 Rhijn Aart v Brittenburgh 999 999 56 2054 117
117 Bruin Wim Brittenburgh 999 53 999 2051 118
42 Lagerwaard Jan SVV De Slufter 999 63 999 2061 119
123 Kwartel Peter Sportvisser 999 73 999 2071 120
97 Kuyt Nico Brittenburgh 999 74 999 2072 121
102 Mol Sebastiaan Brittenburgh 74 999 999 2072 121
74 Bierman Nico NoordWest 9 999 81 999 2079 123
119 Zuiderduin S Sportvisser 999 89 999 2087 124
113 Beun John NoordWest 9 999 96 999 2094 125
103 Noort Marcel Sportvisser 98 999 999 2096 126
52 Jeensna Jan Tinus NoordWest 9 999 104 999 2102 127
20 Kok Ab Nacht en Ontij 999 126 999 2124 128
55 Zandvliet Rob NoordWest 9 999 999 999 2997 129

Korps Overall

Overall
Korps
Wed strijd1 Wed strijd2 Wed strijd3 Wed strijd4 Totaal
punten
Ranking
TerHeijde 2 7 1 1 9 1
Slufter 1 1 4 6 11 2
Team Everest 1 4 6 9 19 3
Team Nipro 13 2 5 20 4
Slufter 2 5 2 13 20 4
Slufter 4 8 8 8 24 6
’s Gravenzande 1 14 10 2 26 7
Hoekse strandvissers team 1 2 14 10 26 7
Sportvisser 2 3 7 16 26 7
Team Everest 2 6 19 3 28 10
Sportvisser 1 16 9 4 29 11
Brittenburgh 1 12 12 7 31 12
TerHeijde 1 18 5 12 35 13
Slufter 3 10 15 11 36 14
Team Bij de Vleet 9 13 15 37 15
Team De Egmonden 15 11 16 42 16
Salamander 1 11 16 16 43 17
Team Hengelsport Heerhugowaard 19 16 14 49 18
Slufter 5 17 18 16 51 19

Vereniging Overall

Overall
Vereniging
Wed strijd1 Wed strijd2 Wed strijd3 Wed strijd4 Totaal
punten
Ranking
NoordWest 9 2 1 1 4 1
SVV De Slufter 1 3 3 7 2
Ter Heijde aan Zee 6 2 2 10 3
Sportvisser 4 4 4 12 4
Hoekse strandvissers 3 6 6 15 5
Brittenburgh 5 5 8 18 6
’s Gravenzande 9 8 5 22 7
WSV Hoek van Holland 10 106 9 125 8
Nacht en Ontij 8 7 999 1014 9
De Salamander 7 9 999 1015 10