Uitslag 1e NFB wedstrijd 2015 Ter Heijde

Hier vindt u de uitslag van de 1e NFB strandviswedstrijd in Ter Heijde aan Zee

Vak Nr vak Nr visser Naam Vereniging Korps Totaal CM Aantal vis Grootste  vis Plaats  in vak Plaats overall
E 26 100 Elten Leroy va Britenburgh   315 10 45 1 1
D 5 24 Kruining Wim SVV De Slufter Slufter 1 288 10 37 1 2
C 6 83 Witteman Sjaak Sportvisser Sportvisser 2 248 9 34 1 3
B 17 57 Schuur Richard NoordWest 9 Team Everest 2 229 7 41 1 4
A 2 36 Koster Rob SVV De Slufter Slufter 4 209 8 33 1 5
E 22 35 Manneke Ruud SVV De Slufter Slufter 3 247 9 37 2 6
A 3 46 Mourrits Peter De Salamander Salamander 1 193 7 36 2 7
D 14 69 Leeuwenkamp Teun NoordWest 9 Team Bij de Vleet 185 5 48 2 8
B 25 92 Hoefnagel Evert Hoekse strandvissers Hoekse strandvissers team 1 172 7 37 2 9
C 20 53 Hanegem Gerrit van NoordWest 9 Team Everest 1 168 5 38 2 10
E 15 30 Minnaard Henk SVV De Slufter Slufter 2 246 7 39 3 11
A 7 111 Zwart Rob Nacht en Ontij   168 6 36 3 12
C 5 23 Nulle Hans SVV De Slufter Slufter 1 141 5 31 3 13
B 18 12 Heukels Bert Ter Heijde aan Zee TerHeijde 2 135 5 32 3 14
D 25 94 Kreuger Ed Hoekse strandvissers Hoekse strandvissers team 1 128 4 35 3 15
E 25 95 Rutten Rinus Hoekse strandvissers Hoekse strandvissers team 1 211 7 38 4 16
A 20 51 Langenberg John van de NoordWest 9 Team Everest 1 167 5 38 4 17
C 19 114 Rijswijk Jurgen van Hoekse strandvissers   133 8 26 4 18
D 16 89 Rijnsent Jaco Britenburgh Brittenburgh 1 126 4 34 4 19
B 8 62 Tot Ab NoordWest 9 Team Nipro 117 4 36 4 20
A 17 56 Bruin Gerrit NoordWest 9 Team Everest 2 160 6 36 5 21
E 5 25 Veen Piet van SVV De Slufter Slufter 1 152 6 38 5 22
D 15 29 Kleinjan Kess SVV De Slufter Slufter 2 114 4 36 5 23
B 6 82 Elswijk Ton van Sportvisser Sportvisser 2 100 5 29 5 24
C 25 93 Nieuwenbroek Jeroen Hoekse strandvissers Hoekse strandvissers team 1 95 3 37 5 25
E 10 5 Helleman Ruud  ’s Gravenzande  ’s Gravenzande 1 149 5 35 6 26
A 18 11 Sonnenschein Jim Ter Heijde aan Zee TerHeijde 2 132 5 38 6 27
D 1 104 Dam Peter van Sportvisser   101 4 37 6 28
B 15 27 Redert Piet SVV De Slufter Slufter 2 100 4 33 6 29
C 4 108 Sip Leo Sportvisser   90 3 34 6 30
A 25 91 Akker Gerrit van de Hoekse strandvissers Hoekse strandvissers team 1 115 4 30 7 31
E 6 85 Loon Robin van Sportvisser Sportvisser 2 104 3 39 7 32
D 20 54 Mak Arie NoordWest 9 Team Everest 1 101 4 27 7 33
B 11 122 Cock Fred Sportvisser   100 3 39 7 34
C 18 13 Pol Tom van de Ter Heijde aan Zee TerHeijde 2 81 3 37 7 35
A 6 81 Regeer Koos Sportvisser Sportvisser 2 114 3 48 8 36
E 18 15 Tienen Arthur van Ter Heijde aan Zee TerHeijde 2 101 4 32 8 37
B 22 32 Galen Ron van SVV De Slufter Slufter 3 97 5 26 8 38
D 4 109 Ewijk Theo van NoordWest 9   96 3 38 8 39
C 2 38 Leeuwis Albert SVV De Slufter Slufter 4 68 3 29 8 40
A 1 101 Elten Arjen van Britenburgh   111 5 33 9 41
E 4 110 Oltmans Gerard NoordWest 9   97 3 35 9 42
B 4 107 Setoe Johan Brittenburgh   96 4 32 9 43
D 3 49 Weel Nico De Salamander Salamander 1 94 3 33 9 44
C 8 63 Leuw Bab de NoordWest 9 Team Nipro 57 2 30 10 50
C 14 68 Wit Hans de NoordWest 9 Team Bij de Vleet 57 2 30 9 45
A 4 106 Bavius Nick Sportvisser   101 3 38 10 46
E 19 125 Hofstede Marco WSV Hoek van Holland   94 3 36 10 47
B 16 87 Schaap Huig Britenburgh Brittenburgh 1 93 3 40 10 48
D 17 59 Timmer Harry NoordWest 9 Team Everest 2 92 4 28 10 49
D 2 39 Brederveld Rene SVV De Slufter Slufter 4 87 3 34 11 51
A 19 121 Hoek Eef WSV Hoek van Holland   82 3 35 11 52
B 14 67 Stralen Jos van NoordWest 9 Team Bij de Vleet 82 3 37 11 53
E 16 90 Eenkhoorn Hans Britenburgh Brittenburgh 1 78 2 40 11 54
C 9 43 Redert Krijn SVV De Slufter Slufter 5 56 2 30 11 55
E 12 8 Boheemen Paul van Ter Heijde aan Zee TerHeijde 1 76 3 33 12 56
A 24 16 Stam Philip Nacht en Ontij Team De Egmonden 79 3 33 12 56
B 13 77 Duinisveld John Sportvisser Sportvisser 1 69 2 43 12 58
D 9 44 Vliet Arie van SVV De Slufter Slufter 5 59 2 35 12 59
C 12 10 Zanten Ed van Ter Heijde aan Zee TerHeijde 1 48 2 33 12 60
A 16 86 Bent Willem van der Britenburgh Brittenburgh 1 77 4 28 13 61
E 1 105 Houten Cor van Sportvisser   74 3 30 13 62
D 22 34 Leeuwis Heidi SVV De Slufter Slufter 3 57 2 34 13 63
B 24 17 Minneboo Theo Nacht en Ontij Team De Egmonden 55 2 32 13 64
C 11 115 Verkade Piet  ’s Gravenzande   46 2 31 13 65
A 15 26 Marion Leen SVV De Slufter Slufter 2 74 4 22 14 66
E 13 80 Bremmer Adri Sportvisser Sportvisser 1 69 2 37 14 67
D 8 64 Tessel Nico NoordWest 9 Team Nipro 57 2 32 14 68
C 24 18 Veer Jeroen van ‘t Nacht en Ontij Team De Egmonden 43 2 30 14 69
B 3 47 Boomsma Hielke De Salamander Salamander 1 53 2 30 14 69
E 14 70 Loef Peter NoordWest 9 Team Bij de Vleet 66 2 37 15 71
A 8 61 Cornielje Dennis NoordWest 9 Team Nipro 62 2 32 15 72
D 10 4 Houwen Marco v.d  ’s Gravenzande  ’s Gravenzande 1 57 2 30 15 73
B 1 102 Mol Sebastiaan Britenburgh   53 2 28 15 74
C 3 48 Tessel Sjaak De Salamander Salamander 1 41 2 26 15 75
E 2 40 Meer Marco van de SVV De Slufter Slufter 4 65 3 34 16 76
A 22 31 Jongenelen Edwin SVV De Slufter Slufter 3 60 2 37 16 77
D 26 99 Best Gerrit de Britenburgh   56 2 39 16 78
B 5 22 Brand Ed SVV De Slufter Slufter 1 48 2 25 16 79
C 15 28 Booij Gert Jan SVV De Slufter Slufter 2 35 1 35 16 80
A 13 76 Voskanp Mischa Sportvisser Sportvisser 1 60 2 33 17 81
E 8 65 Jipping Roelof NoordWest 9 Team Nipro 60 2 30 17 82
D 13 79 Bremmer Derk Sportvisser Sportvisser 1 50 2 37 17 83
B 2 37 Polet Ton SVV De Slufter Slufter 4 47 2 31 17 84
C 10 3 Keijzer Toon  ’s Gravenzande  ’s Gravenzande 1 29 1 29 17 85
C 22 33 Beukelman Thom SVV De Slufter Slufter 3 29 1 29 18 90
A 5 21 Fellinger Arthur SVV De Slufter Slufter 1 59 2 32 18 86
D 24 19 Nixwzyk Patrick Nacht en Ontij Team De Egmonden 50 2 35 18 87
B 7 112 Stam Rob Nacht en Ontij   39 2 26 18 88
E 3 50 Zeeuw Ger Jan de De Salamander Salamander 1 33 1 33 18 89
A 21 71 Struijs Adrie NoordWest 9 Team Hengelsport Heerhugowaard 51 2 34 19 91
D 6 84 Witteman Jan Sportvisser Sportvisser 2 41 2 22 19 92
E 9 45 Vliet Johan van SVV De Slufter Slufter 5 29 1 29 19 93
C 13 78 Houten Marcel van Sportvisser Sportvisser 1 22 1 22 19 94
B 12 7 Louman Willem Ter Heijde aan Zee TerHeijde 1 15 1 15 19 95
B 21 72 Hulst Douglas NoordWest 9 Team Hengelsport Heerhugowaard 15 1 15 20 99
A 10 1 Houwen Cor v.d.  ’s Gravenzande  ’s Gravenzande 1 37 1 37 20 96
E 11 120 Messmaker Niek Brittenburgh   28 1 28 20 97
C 1 103 Noort Marcel Sportvisser   15 1 15 20 98
A 9 41 Nieuwland Hans SVV De Slufter Slufter 5 31 2 18 21 100
C 17 58 Huiberts Sjaak NoordWest 9 Team Everest 2 14 1 14 21 101
A 23 126 Zuydendorp Hennie WSV Hoek van Holland   27 2 15 22 106
A 12 6 Lek Han van der Ter Heijde aan Zee TerHeijde 1 19 1 19 23 111
A 27 131 Nieuwkerk Hans  ’s Gravenzande   14 1 14 24 116
E 17 60 Wendel Bertus van NoordWest 9 Team Everest 2 0     26 131
A 14 66 Kooy Bram NoordWest 9 Team Bij de Vleet 0     26 131
C 21 73 Pancras Marcel NoordWest 9 Team Hengelsport Heerhugowaard 0     26 131
E 21 75 Bliek Sjaak van de NoordWest 9 Team Hengelsport Heerhugowaard 0     26 131
C 16 88 Rossum Ruben Britenburgh Brittenburgh 1 0     26 131
B 23 127 Mannetje Cor ‘t WSV Hoek van Holland   0     26 131
D 27 134       0     26 131
E 27 135       0     26 131
A 28 136 Bui Tri  ’s Gravenzande   0     26 131